Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

ZAKWATEROWANIE i WYŻYWIENIE

Pakiety dla kolarzy

Oferta promocyjna dla uczestników Hotel Ossa Tour by Plus, którzy udokumentują przejazd jedną z tras wyścigu. Jedź na trening w okresie 01.03 - 16.04 i odbierz 15% rabatu na pakiet z oferty specjalnej. Promocja będzie oparta o aplikację STRAVA, https://www.strava.com/

1. Zaloguj się do ww. aplikacji oraz przystąpić do clubu - https://www.strava.com/clubs/589675

2. Przejdź treningowo min. 15 km po trasach wyścigu Hotel Ossa Tour by Plus w okresie 01.03-16.04.2020, zaloguj się do naszego Clubu w aplikacji STRAVA i odbierz 15% zniżki na nocleg w Hotelu Ossa.

3. Pokaż w recepcji przejechaną trasę wyścigu Hotel Ossa Tour i otrzymaj rabat 15% na pakiet kolarski (pobytowy w Hotelu Ossa)

Sprawdź naszą propozycję:
https://ossahotel.pl/oferty-specjalne/pakiet-kolarski-sniadanie
https://ossahotel.pl/oferty-specjalne/pokoje-ze-sniadaniem

HOTEL OSSA

4-gwiazdkowy hotel położony w otulinie lasów oraz pięknych krajobrazów. Czyste powietrze, cisza i spokój sprawiają, że każdy bez wyjątku, czuje się tu wyjątkowo dobrze. Hotel wyróżnia się unikalną, niezwykle bogatą i różnorodną ofertą dla Gości indywidualnych i biznesowych. Wygodne i komfortowe pokoje, pyszne jedzenie, spa & wellness, atrakcje dla dzieci - czekają na wszystkich spragnionych wypoczynku i relaksu. Warto przyjechać tu choćby na chwilę, aby złapać oddech i nabrać dystansu do codziennych spraw.
W Hotelu Ossa znajduje się 30 w pełni wyposażonych i klimatyzowanych sal konferencyjnych oraz foyer o łącznej powierzchni 3 500 m.kw. Polecamy jedyną w swoim rodzaju Salę Audytorium dla 1600 osób lub wyjątkową Salę Amfiteatralną dla 600 osób. Doświadczony i kreatywny personel, bogate zaplecze konferencyjne, gastronomiczne i sportowo-konferencyjne gwarantują sukces każdej firmowej imprezy!
Do dyspozycji Gości:
  • 523 pokoje i apartamenty o różnym standardzie
  • 3 restauracje, karczma, piwnica grillowa, bary
  • 30 sal konferencyjnych, największa na 2000 osób
  • 16 gabinetów SPA
  • Strefa wellness: basen, zjeżdżalnia, jacuzzi, sauny
  • Strefa rekreacyjna: 2 kręgielnie, squash, bilard
  • 23 ha terenów rekreacyjnych: staw z piaszczystą plażą, korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, drogi leśne, szlaki rowerowe

Wyżywienie

Dla każdego kolarza posiłek przed i po wczerpującym wyścigu jest niezwykle istotnym elementem kunsztu. Śniadania to niezwykle ważny początek każdego rozpoczynającego się dnia. Bogate w węglowodany, uzupełnione odpowiednią ilością białka śniadanie "podładuje nasz akumulator", tak by paliwa starczyło na kilka godzin intensywnej jazdy, pokonując kolejne kilometry na szosie. Przyjazd na metę, sprawna kąpiel, chwila odpoczynku i późniejsze uzupełnienie zasobów energetycznych, witamin i minerałów gwarantują odpowiedni proces regeneracji.

Pokoje hotelowe

Każdy z 523 pokojów znajdujących się w naszym hotelu gwarantuje najwyższy standard odpoczynku. Pokoje typu Premium spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości, a apartamenty zapewnią wygodę i doskonałą przestrzeń do wypoczynku, więcej
Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner