Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

HOTEL OSSA TOUR by PLUS

Ludzie potrzebują wyzwań

Ludzie potrzebują wyzwań. Tak jesteśmy skonstruowani. Nawet jeśli mówimy o czymś takim jak pasja, która jest dla nas wartością samą w sobie, to powtarzanie tego samego schematu jest męczące. Jeśli jesteś kolarzem szosowym (a jeśli to czytasz, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest), to trenowanie na tej samej pętli czy ściganie się z tymi samymi ludźmi może prowadzić do swego rodzaju wypalenia. Jeśli coś takiego poczujesz, to jest to moment, by zacząć rozglądać się za czymś nowym, nietypowym, ekscytującym. Być może czymś, co będzie odwoływać się do „dzikiej” strony Twojej osobowości.

Idea wyścigu

Rywalizacja w towarzystwie gwiazd światowego peletonu, możliwość sprawdzenia się z czołówką, z jednymi z najlepszych specjalistów w jeździe na czas - to znaki rozpoznawcze wyścigu wywołujące ciarki na plecach tych, którzy mieli okazję się z nimi zmierzyć wcześniej (np. Velo Toruń, czy Majka Days). Ukończenie tego wyścigu to w dużej mierze kwestia silnej woli i umiejętności radzenia sobie z kryzysami. Zawodnicy z charakterystycznymi medalami "finiszera" prezentujący się podczas finałowej dekoracji to wybitne jednostki, które sprostały niełatwym sytuacjom serwowanym w trakcie tej wyjątkowej imprezy.

Trasy 2020

Trasy są bez wątpienia ważnym punktem programu Hotel Ossa Tour by Plus. Jasne, możesz zrobić wyścig dookoła bloku, pociągnąć zawodników po szutrach i asfaltach, ale czy aby na pewno do tego został stworzony rower szosowy? Można mieć najlepszą organizację na świecie, najsmaczniejszy katering i bufety, zakwaterowanie w najwyższym standardzie (do tych elementów oczywiście przywiązujemy szczególną uwagę), ale bez odpowiedniej "areny" zmagań nie da się zrobić prawdziwego szosowego show. W myśl idei uczynienia wyścigu przystępnym dla początkujących i niezdecydowanych, mamy przygotowane wersje skróconych opcji tras. Dystans ŚREDNI stanowi „przepustkę” do ew. późniejszej rywalizacji na dystansie DŁUGIM. Odcinek KRÓTKI dedykowany jest osobom rozpoczynającym przygodę z kolarstwem szosowym. Zapraszamy także na sobotnią czasówkę - tu dystans będzie identyczny dla każdego uczestnika.
 
DATA    TRASA DYSTANS PRZEWYŻSZENIE
18.04.20... Czasówka 15 km 36 m
19.04.20... Dystans DŁUGI 87,7 km 516 m
19.04.20... Dystans ŚREDNI 48,8 km 279 m
19.04.20... Dystans KRÓTKI 20,5 km 134 m

Format wyścigu

Hotel Ossa Tour by Plus - to jest nasz przepis na zaspokojenie najbardziej skrytych „szosowych żądz”. Jeśli doskwiera Ci pragnienie prawdziwego kolarskiego wyzwania, czegoś zupełnie innego, w pewnym sensie innowacyjnego, to mamy rozwiązanie Twoich problemów. Nie ważne czy chcesz zdobyć kolejny „skalp” w swojej rowerowej przygodzie, przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom czy przygotować się do Mistrzostw Świata – Hotel Ossa Tour by Plus to wyścig właśnie dla Ciebie. 18 - 19 kwietnia 20.. (czasówka i/lub start wspólny na jednym z trzech wybranych dystansów) - nie czekaj, aż inni Cię wyprzedzą!

Pakiet startowy

Opłata startowa (uiszczana zgodnie z zasadą - im wcześniej, tym taniej) zawiera serwis i obsługę, które umożliwiają klasyczny udział w imprezie. Oznakowanie, zabezpieczenie trasy, pomiar czasu czy dostęp do bufetów, a także wiele innych świadczeń gwarantujemy w standardzie. Dodatkowe elementy pakietu startowego (m.in. pamiątkowe stroje kolarskie, dostępne na stoisku naszego partnera) sprawią, iż każdy kolejny kilometr trasy będzie na dłużej pozostawał w pamięci
Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner